Hızlı Erişim
ULAŞIM

Havayolu ile Ulaşım
Tokat’ta yurt içi uçuşlara açık bir hava limanı bulunmakta olup günlük olarak Ankara-Tokat ve İstanbul-Tokat uçuş seferleri düzenlenmektedir.
 
Uçuş seferleri hakkında güncel bilgi Tokat hava limanı internet sayfasından öğrenilebilir. http://www.tokat.dhmi.gov.tr/havaalanlari/Default.aspx?hv=38

Karayolu ile Ulaşım

Birçok Şehirlerarası otobüs firması kongrenin yapılacağı Tokat iline düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Bu sayede Tokat’a ülkemizin çoğu şehrinden doğrudan seferlerle ulaşmak mümkündür. Tokat’a sefer düzenleyen otobüs firmalarından bazıları şunlardır:

Topçam Turizm

Tokat Seyahat

Tokat Yıldızı

Metro Turizm

Tokat’a sefer düzenleyen diğer firmalar için aşağıdaki linke bakınız.

http://www.e-yasamrehberi.com/otobus_firmalari/tokat_otobus_firmalari.htm

Bu firmaların Genel Ağ (İnternet) sitelerinden isterseniz hareket saatlerini öğrenebilir, isterseniz de biletinizi ayırtabilir veya alabilirsiniz.

Şehir İçi Ulaşım

Tokat’a gelen katılımcılarımız için, Tokat otogarında Sempozyum Karşılama Masamız hizmet verecektir. Daha önceden bilgi verilmesi halinde, Tokat Hava Alanından veya Otobüs Terminalinden Sempozyumun yapılacağı mekana ulaşım, özel servisler ile yapılacaktır.

Konuklarımızın geliş ve dönüş tarihleri ile saatlerini daha önceden ycms2017@gop.edu.tr e-posta adresine bildirmeleri gerekmektedir.

Katılımcılarımızın dönüşleri sırasında zorluk çekmemeleri için dönüş bileti işlemlerini kayıt ve giriş işlemlerinden önce yaptırmaları gerekmektedir.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi

60150 Tokat / TÜRKIYE, Tel:+90 356 252 1616, Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2012© Tüm Hakları Saklıdır.